Werken bij Pro Senectute
is zien en gezien worden

Stichting Pro Senectute heeft 10 woon/zorglocaties in Nederland waar gelijkgestemde senioren comfortabel en stijlvol met elkaar wonen. De Stichting levert, zonder winstoogmerk, op persoonlijke wijze zorg en diensten waarbij privacy en goede omgangsvormen vanzelfsprekende elementen zijn. Dit doen we door te investeren in de eigenschappen die wij belangrijk vinden:

Veerkracht, Verbondenheid en Verwondering

Pro-Senectute biedt zowel stageplaatsen (BeroepsOpleidende Leerweg) en/of opleidingsplaatsen (BeroepsBegeleidende Leerweg) op meerdere locaties voor de volgende opleidingen:

  • Zorghulp (niveau 1)
  • Arbeidsmarkt gekwalificeerd assistent AKA (niveau 1)
  • Helpende zorg en welzijn (niveau 2)
  • Facilitaire dienstverlening (niveau 2)
  • Verzorgende IG (niveau 3)
  • MBO Verpleegkundige (niveau 4)
  • Gespecialiseerd Verzorgende Psychogeriatrie (niveau 4)
  • Medewerker maatschappelijke zorg (niveau 3 en 4)
  • VMBO Zorg & Welzijn (Leerwerktraject)
  • Maatschappelijke stages
  • HBO-V 1e jaars stage (niveau 5)
  • WO Geneeskunde 1e jaars zorgstage (niveau 6)

Het opleiden en begeleiden van het praktijkonderwijs gebeurt onder verantwoordelijkheid van de praktijkopleiders werkzaam bij Pro Senectute. De praktijkopleider heeft hiervoor de gewenste opleiding (praktijkopleider, niveau 4) met succes afgerond. Vergoedingen worden vastgesteld volgens afspraken in de CAO VVT.

Om voor een stageplaats of opleidingsplaats in aanmerking te komen kun je een e-mail met CV sturen naar de praktijkopleider van de betreffende locatie.


Naam

Locatie

E-mail

Telefoonnummer

Ida Rooimans Spaar en Hout
Haarlem
i.rooimans@pro-senectute.nl 023 – 5315555
Janny Spek Wildhoef
Bloemendaal
j.spek@pro-senectute.nl 023 – 5100730

Conny Wagensveld

Oranjestein
Doorn

c.wagensveld@pro-senectute.nl 0343 – 473636
Toos Poortvliet Oranjestein
Doorn
t.poortvliet@pro-senectute.nl 0343 – 473636
Niela Mangalie Waalsdorp
Den Haag
n.mangalie@pro-senectute.nl 070 – 3245047
Diny de Groot Tusselerhof
Lochem
d.degroot@pro-senectute.nl 0573 – 256231
Sonja Schoneveld Emmahof
Amsterdam
s.schoneveld@pro-senectute.nl 020 – 6796069